Aktualności            O konkursie            Rejestracja            Harmonogram            Zasady            Komisja            Patronaty

Wyniki Wielkiego Finału
Dodano: 24 kwietnia 2017, 16:42
Kolejna edycja konkursu Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz za nami i znamy już zwycięzców. Z przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku pierwsze miejsce zajął Piotr Kozieł z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu. Drugie miejsce należy do Marty Czepiel z VII LO w Krakowie, a Trzecie do Piotra Dudka z I LO w Sanoku.

Kolejne miejsca zajęli: Konrad Rysz, Piotr Jaklewicz, Dawid Książek, Gabriela Bieżychudek, Grzegorz Wrona, Marcin Staniszewski i Gabriela Tomaszewska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Finalistom!
Wyniki I etapu konkursu
Dodano: 11 kwietnia 2017, 14:25
Już wiemy, kto z grupy uczniów i studentów weźmie udział w Wielkim Finale organizowanym 24 kwietnia o godz. 11.00 na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej. Zanim przejdziemy do wyników, jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w teście - jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy. Poniżej możecie zapoznać się też z pełną listą rankingową, a w Wielkim Finale udział wezmą:

UCZNIOWIE

Piotr Kozieł (Szymon1407)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu

Marta Czepiel (Martaczep12)
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie

Piotr Dudek (wir444)
I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku

Gabriela Bieżychudek (gabunia1794)
I Liceum Ogólnokształcące w Bochni

Gabriela Tomaszewska (KONIECPOL)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu


STUDENCI

Konrad Rysz (Colias10)
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Piotr Jaklewicz (piotrj)
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie

Marcin Staniszewski (Stanisz33)
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Bartosz Suśniło (Bartekbartek)
Politechnika Łódzka

Grzegorz Wrona (fxpaprykasz)
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki


PEŁNA LISTA RANKINGOWA
Na liście rankingowej znajdują się jedynie uczestnicy konkursu, którzy w wyznaczonym terminie zalogowali się na platformie konkursowej, wypełnili test i przesłali go do Organizatorów konkursu przed upływem regulaminowego czasu.


Zakończenie testu on-line
Dodano: 5 kwietnia 2017, 18:57
I już po... :-) Dziękujemy wszystkim za udział - po naszej stronie również emocje sięgały zenitu i z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy spływające do naszej bazy odpowiedzi. Niedługo dokonamy podliczenia punktów i ogłosimy listę finalistów - odwiedzajcie stronę konkursu i nasz fanpage oraz sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe. Już teraz możemy powiedzieć, zerkając na listę Waszych odpowiedzi i porównując je z prawidłowymi, że poziom był naprawdę wysoki i jesteśmy pod dużym wrażeniem :-)
Zakończyliśmy rejestrację uczestników
Dodano: 25 marca 2017, 00:01
Zakończyła się rejestracja uczestników konkursu, którzy 5 kwietnia przystąpią do testu on-line.

Wszyscy, którzy dokonali rejestracji, otrzymają od nas w najbliższych dniach informacje na temat dokładnej godziny rozpoczęcia testu oraz jego przebiegu. Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas rejestracji - prosimy o sprawdzanie skrzynki pocztowej. Prosimy też o kontakt, gdyby wspomniane informacje nie dotarły do piątku 31 marca włącznie - w wyjątkowych sytuacjach może to być spowodowane filtrem antyspamowym.

Życzymy powodzenia!
Rozpoczynamy szóstą edycję konkursu!
Dodano: 27 stycznia 2017, 08:11
Od dzisiaj uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z całej Polski mogą rejestrować się na platformie konkursowej. Wszystkich tych, którzy chcieliby wykazać się wiedzą o Patronie PK i 5 kwietnia przystąpić do testu on-line, zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego w zakładce Rejestracja.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, w konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz studenci szkół wojskowych. Rejestracja potrwa do 24 marca 2017 r.

Biorąc pod uwagę propozycje uczestników poprzednich edycji konkursu, w tym roku wprowadziliśmy zmianę regulaminu polegającą na tym, że za każdą pełną minutę niewykorzystanego czasu w trakcie testu on-line uczestnik otrzyma dodatkowo 0.5 punktu.


Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
tel. 12 628 20 65, faks 12 628 20 66
Kontakt z Organizatorami: kosciuszko@pk.edu.pl
Serwis Główny Politechniki Krakowskiej: www.pk.edu.pl