Aktualności            O konkursie            Rejestracja            Harmonogram            Zasady            Komisja            Patronaty

Informacje nt. organizacji I etapu konkursu
Dodano: 20 marca 2018, 14:04
Szanowni Uczestnicy - prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek pocztowych. Znajdziecie w nich wiadomość zawierającą informacje odnośnie organizacji I etapu konkursu. Jeśli z jakichś powodów (np. przez filtr anty-spamowy) wiadomość do Was nie dotarła, prosimy o kontakt.

Będziemy na Was czekać 23 marca i już teraz życzymy powodzenia w wypełnianiu testu!
Zakończyliśmy rejestrację
Dodano: 10 marca 2018, 00:02
Zakończyła się rejestracja uczestników konkursu, którzy 23 marca przystąpią do testu on-line.

Wszyscy, którzy dokonali rejestracji, otrzymają od nas w najbliższych dniach informacje na temat dokładnej godziny rozpoczęcia testu oraz jego przebiegu. Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas rejestracji - prosimy o sprawdzanie skrzynki pocztowej.

Już teraz życzymy wszystkim powodzenia!
Rozpoczynamy już siódmą edycję konkursu!
Dodano: 19 stycznia 2018, 07:21
Od poniedziałku 22 stycznia uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z całej Polski będą mogli rejestrować się na platformie konkursowej. Wszystkich tych, którzy chcieliby wykazać się wiedzą o Patronie PK i 23 marca przystąpić do testu on-line, zapraszamy do wypełnienia formularza, który od najbliższego poniedziałku do 9 marca będzie dostępny w zakładce Rejestracja.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, w konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia.

W tej edycji konkursu aż trójka najlepszych uczniów otrzyma nawet 100 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia! Szczegóły odnośnie przyznawania punktów i ich liczbie można znaleźć w regulaminie konkursu.


Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
tel. 12 628 20 65, faks 12 628 20 66
Kontakt z Organizatorami: kosciuszko@pk.edu.pl
Serwis Główny Politechniki Krakowskiej: www.pk.edu.pl